Gizlilik
İstem Hazır Demir, bu gizlilik sözleşmesini; İstem Hazır Demir websitesi kullanıcılarından toplanan kişisel bilgilerin gizlililiğine duyduğu saygıyı göstermek için düzenlemiştir.

Web sitesi kullanıcılarından toplanan bilgiler, siz kullanıcılar tarafından gönüllü olarak ibraz edilmiş olan isim, adres, e-posta adresi, telefon veya fax numarası ile iş başvuruları için gönderilen özgeçmiş belgelerindeki diğer bilgilerden oluşmaktadır. İstem Hazır Demir, bu bilgileri ne için istediğini ve nasıl kullanacağı konularında bilgilerin ibrazından önce sizi bilgilendirecektir. Bu nedenle, bu bilgileri ibraz etmek ya da etmemek siz websitesi kullanıcılarının inisiyatifinde olacaktır.

Ayrıca, İstem Hazır Demir istatistiksel analiz yapmak amacıyla IP adreslerinden ve çerezlerden (cookies) bazı bilgileri de toplamaktadır.

İstem Hazır Demir, bu web sitesine verdiğiniz kişisel bilgileri, bilgilerin siteye girişi sırasında size özellikle belirtmediği sürece bilerek ve isteyerek üçüncü kişilere sunmayacak veya transfer etmeyecektir.

Siz kullanıcıların gizliliğini sağlamak temel ilkemiz olup, İstem Hazır Demir online topladığı kişisel bilgilerinize izinsiz girişimi önleyecek gerekli güvenlik tedbirlerini almıştır.